Nitecore FSP30 30W skládací Solar Panel

NITECORE FSP30
18W rychlonabíjení
K dispozici je více výstupních portů pro USB-A i USB-C
Lehký a přenosný s hmotností pouhých 625g

Na dotaz
Kód: 81
Značka: NITECORE
3 200 Kč 3 200 Kč / 1 ks
Garance doručení
nepoškozeného zboží

 

Součástí balení
Skládací solární panel FSP30
Skládací 30W solární panel
Nitecore FSP30 je 30W solární panel, který poskytuje lehké a udržitelné řešení napájení pro veterány, turisty nebo nadšence pro edc. Solární panely FSP30 po rozložení sbírají sluneční paprsky s vynikající účinností článků přes 24 %, což je o 10 % více než u typických solárních panelů. Ve složeném stavu má FSP30 velikost typického notebooku a váží pouze 625 g, což je skvělé pro přepravu a skladování. Je účinný, lehký a přenosný! Pro moderního outdoorového turistu nebo cestovatele se nic nevyrovná FSP30.

Dva porty USB-A a USB-C
FSP30 vám nabízí tři různé způsoby, jak tuto energii využít! Port USB-C a dva standardní porty USB-A pro váš telefon, gadgety a další moderní elektroniku. Všechny tři porty USB mohou být obsazeny současně, což vám umožní nabíjet více zařízení současně! FSP30 se skvěle kombinuje s jakoukoli přenosnou powerbankou Nitecore, abyste měli energii na cestách.

Odolný pro outdoorová dobrodružství
FSP30 je také odolná a všestranná. Jeho solární panely jsou obaleny vysoce hustou oděruvzdornou a nepromokavou tkaninou, která chrání panely během používání, přepravy a skladování. V rohu rozšířeného panelu jsou čtyři bezpečné ocelové kroužky, kterými lze FSP30 zajistit. Tyto smyčky lze přivázat na zip, přichytit nebo přivázat bungee šňůrou dolů na střechu nákladních automobilů, obytných vozů, stanů, střech a dalších míst! FSP30 je ideální pro dlouhé prodloužené cesty nebo kempování, kde již nejsou k dispozici tradiční zásuvky.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE
Velikost L-11"xW-34.65"xH-0.16"
Hmotnost 22,08 oz
Počet panelů 4
Účinnost článků 24 %
Celkový výstupní výkon 30 W
Výstup USB-A 5V-3,1A
Výstup USB-C 5V-3A / 9V-2A

Zpět do obchodu