NPB4 odolná powerbanka 20000mAh

Odolná powerbanka s kapacitou 20000mAh.

Skladem
Kód: 63
Značka: NITECORE
2 500 Kč –4 % 2 400 Kč 2 400 Kč / 1 ks
Kategorie: Odolné
Záruka: 2 roky
NP4+尼龙袋
Akce
2 500 Kč –4 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží

NITECORE NPB4 je nejnovější model první vodotěsné powerbanky na světě se stupněm krytí IP68, která je mimořádně odolná proti vodě a prachu a zůstává neporušená i po ponoření do hloubky 2 metrů po dobu 30 minut, což je ideální pro jeskyňářství, horolezectví, údržbu a další účely.

Prémiová vodotěsná konstrukce zahrnuje vysokopevnostní vodotěsný O-kroužek na nabíjecím portu, pokročilou technologii nalévání lepidla, která zajišťuje vodotěsné prostředí pro komponenty, a ohnivzdorný plášť z PC materiálů zkonstruovaný technologií ultrazvukového svařování, který nabízí extrémní těsnost proti vodě a vodním parám. Pevné pouzdro zkonstruované z lehkých a ohnivzdorných PC materiálů má vynikající odolnost proti vysokým teplotám, poškrábání a nárazům, což zaručuje dlouhou životnost.

Model NPB4 je vybaven 4 x 21700 Li-ion bateriemi a disponuje dostatečnou kapacitou 20 000 mAh pro smartphony, GPS, čelovky, sluchátka a další zařízení. Baterie 21700 Li-ion, které se vyznačují dlouhou životností, vysokou hustotou energie a silným výkonem, byly poprvé představeny v odvětví elektromobilů a jsou považovány za budoucnost válcových baterií. Je mimořádně kompaktní a lehká, váží 378 g (13,33 oz). Díky přiloženému vysoce pevnému nylonovému pouzdru je přenosná a snadno se připevňuje k batohu nebo systému MOLLE. Díky konstrukci s výstupem USB-C + Dual USB-A je proces nabíjení neuvěřitelně pohodlný s maximálním výstupním výkonem 18 W.

Nabíječka NPB4 je vybavena dotykovým senzorovým ukazatelem úrovně výkonu. Klepněte na dotykovou ikonu a rozsvítí se modré indikátory vedle vstupního portu, které zobrazují úroveň výkonu.

Model NPB4 je vybaven několika ochrannými prvky, které umožňují použití při teplotách mezi -10 ~ 40 ℃ (14 ~ 104℉). V souladu s normou UN38.3 se jmenovitou kapacitou menší než 100Wh je NPB4 schválen leteckou společností jako váš nejlepší bezstarostný napájecí společník na cestách. 

youtube unpacking

Zpět do obchodu